Українізації Wordpress

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

FlashBack

Супер -человек
Регистрация
7 Май 2007
Сообщения
317
Реакции
55
Ще ось знайшов українську локалізацію Wordpress'a 2.3
Тримайте

Як встановити файли локалізації
Процедура встановлення виглядає таким чином:

Якщо потрібно, переіменуйте отримані .po та .mo [1] файли в uk.mo та uk.po;
Положіть ці файли в теку WordPress /wp-includes/languages/ (якщо теки languages не існує, створіть її);
В файлі /wp-config.php встановіть define (’WPLANG’, ‘uk‘);
Все має працювати


¹ .po-файл — це текстовий файл словника gettext, а .mo-файл — це зкомпільований словник. Саме .mo-файл використовується WordPress’ом. .po-файл включен до збірки щоб ви могли без обмеженнь довільно змінювати переклад — саме тому, що WordPress є відкритим програмним забезпеченням.
 

Вложения

  • wp-uk-2.3.zip
    130,4 KB · Просмотры: 16
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся для Wordpress 2.5

Поставив на 2.6.1 від Лєкактуса, нібито працює. Адмінка перекладена лише частково :(
Та за датою трабли, відображається як "Серпень 21st", як цього st позбутися? о_О
 
А новішого перекладу немає? Самому просто довго буде щоб перекласти :(
 
Хлопці, локалізація гілки відновилась. Реліз 2,7 вже буде рідною. А поки що - сайт команди локалізації ;)
pavonine[dot]com[dot]ua
 
пока нормальных украинизаторов не встречал, обычно с кучей багов. темы я так понимаю нужно переводить отдельно?
 
пока нормальных украинизаторов не встречал, обычно с кучей багов. темы я так понимаю нужно переводить отдельно?
Хехе, Ви якби трішки детальніше читали тему, то б побачили, що переклади від _ttp://pavonine.com.ua/ досить якісні і я майже ніколи не зустрічав якихось помилок, користуюся з задоволенням.
Щодо тем, то дійсно так, потрібно перекладати окремо, особливих труднощів не бачу.
<-- P.S. Вищезгаданий пост міг бути розцінений як флуд, наступні схожі повідомлення будуть видалятися. Дякую за увагу. -->
 
<-- P.S. Вищезгаданий пост міг бути розцінений як флуд, наступні схожі повідомлення будуть видалятися. Дякую за увагу. -->
це і є флуд.

- десь якісь невідомі нікому "баги".
- питаня про очевидне (чи перекладати теми окремо).
:mad:
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху