Українізації DLE 8.2 → 8.3 українською. (Оновлено)

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

bobrja

люди, як квіти
Регистрация
29 Окт 2008
Сообщения
182
Реакции
87
dle8.2.jpg

В архіві ви знайдете:
- україномовний файл для адміністративної частини сайту;
- україномовний файл для клієнтської частини сайту;
- україномовний файл для розділу допомоги;

Автор перекладу: bobrja.

Для того щоб активувати українську мову залийте папку Ukrainian в папку language. Та виберіть відповідну мову в адмін панелі.

Увага! Ми викладаємо тільки мовний файл, сам продукт ви можете придбати на сайті виробника. Дякуємо за розуміння.


Ось сам файлик:



//Зроблено переклад для версії 8.3

Щоб не засирати розділ, тут же розміщу переклад для 8.3

В архіві ви знайдете:
- україномовний файл для адміністративної частини сайту;
- україномовний файл для клієнтської частини сайту;
- україномовний файл для розділу допомоги;

Ось файлик:
 
Зачем??

Добрый вечер! извините, но мне не очень понятно смысл перевода на укр.яз, я вам так скажу, это нужно не больше, чем 3% украинского населения.
Во-первых: поисковики часто исправляют, если пишешь на украинском.
Во-вторых: мало кто ищет на украинском, поверьте, знаю.
п.с. никого не хотел обидеть, просто сухая статистика.
 
Добрый вечер! извините, но мне не очень понятно смысл перевода на укр.яз, я вам так скажу, это нужно не больше, чем 3% украинского населения.
Во-первых: поисковики часто исправляют, если пишешь на украинском.
Во-вторых: мало кто ищет на украинском, поверьте, знаю.
п.с. никого не хотел обидеть, просто сухая статистика.

Що ви хотіли цими словами сказити? Просто потрібно було пройти цю тему і не займатися незрозуміло чим.
А взагалі багато проектів є на українській мові. І Ви дуже помиляєтеся в своїй статистиці. ;)
 
Действительно! Я сам из Украины, и украиноязычных сайтов достаточно много, так что дело нужное, спасибо!
А как быть, если шаблон на русском? Получится, половина будет на русском, а половина - на украинском?!
 
Действительно! Я сам из Украины, и украиноязычных сайтов достаточно много, так что дело нужное, спасибо!
А как быть, если шаблон на русском? Получится, половина будет на русском, а половина - на украинском?!

Так ми викладаємо тільки переклад, якщо в вас проблеми з перекладом шаблону пишіть, перекладу безплатно, якщо терміново, то зроблю за символічну суму. :)
 
Добрый вечер! извините, но мне не очень понятно смысл перевода на укр.яз, я вам так скажу, это нужно не больше, чем 3% украинского населения.
Во-первых: поисковики часто исправляют, если пишешь на украинском.
Во-вторых: мало кто ищет на украинском, поверьте, знаю.
п.с. никого не хотел обидеть, просто сухая статистика.
для вареза нет а вот для сайт там к примеру украинскои культуры там же на украиском все и естественно будут искать на украинском
 
Вот мне например нужно !
Спасибо - нужная весчь..
 
???

Добрый вечер! извините, но мне не очень понятно смысл перевода на укр.яз, я вам так скажу, это нужно не больше, чем 3% украинского населения.
Во-первых: поисковики часто исправляют, если пишешь на украинском.
Во-вторых: мало кто ищет на украинском, поверьте, знаю.
п.с. никого не хотел обидеть, просто сухая статистика.
3% Це де Ви таку статистику бачили?
я думаю міжнародні компанії такі як: google,facebook і т.д заради 3% свої ресурси не переводили!
 
правильно писати "тощо"
не переводили!
правильно писати "не перекладали би"

1. є пропозиція припинити офтоп.
2. кому не подобається те, що тут викладаються українські переклади -- йде н***й згідно з правилом Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся потрапляє у довгий (або навіть вічний) бан.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху